Teslimat ve İade

Anasayfa | Teslimat ve İade

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz onaylandıktan sonra stoklarımızda bulunması halinde 2-3 iş günü içerisinde ücretsiz ve sigortalı olarak kargoya verilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı siparişten paketi açıncaya kadar anlaşmalı olduğumuz BRİNKS Güvenlik Hizmetleri ve LOOMİS Güvenlik Hizmetleri güvencesi ve sorumluluğu altındadır.

Stoklarda tükenmesi durumunda;

Satın almış olduğunuz ürün stoklarımızda tükenmesi durumunda 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Üretimi gerçekleşmeyen ürünün para iadesi yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise üyelik bilgilerinizden dikkate alınarak tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

 

İade İptal Koşulları

emekmucevher.com’dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için destek@emekmucevher.com mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece emekmucevher.com’dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Emek Mücevher'e gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.

Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşteri’nin, bu süre içinde www.emekmucevher.com‘a e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri’ye teslim edilen ürünün www.emekmucevher.com'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takiben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İade işlemleri yine BRINKS/Sigortalı Kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti gönderene aittir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 7 gün içinde ürün bedeli Müşteri’nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. 

 

Cayma-İptal Hakkı
Müşteri’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Bildirim için Müşteri İlişkileri hattımızı arayabilir, ya da destek@emekmucevher.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1-4 hafta arasında sürmektedir.
 

İade, Değişim ve Tamiratlarınız için ürünlerinizi kargo ile aşağıdaki adrese gönderiniz;

İsim: D Diamond
Şirket Ünvanı: Emek Kuyumculuk Ltd. Şti.
Telefon: 0312 482 58 49
Adres: Ankamall AVM Mevlana Bulvarı No: 2 Zemin Kat Mağaza No: Z015 Yenimahalle - Ankara